Tommy Hilfiger: zmień swój styl

Popularna, amerykańska marka Tommy Hilfiger powstała w 1985 roku. Za jej narodziny odpowiada projektant mody Tommy Jacob Hilfiger. Swoją młodzieńczą miłość do jeansów zamienił na długą i wyboistą drogę do modowych sukcesów. Jego rodzice mieli zupełnie inną wizję jego kariery - chcieli aby został inżynierem. Jego pierwsze kroki w modowej branży zakończyły się bankructwem. Jednak on się nie poddał, wyciągnął wnioski ze swoich błędów i spróbował od nowa. Tym razem udało mu się odnieść wielki sukces. Dziś należy do najbardziej znanych projektantów mody a jego cierpliwość i wytrwałość zaprowadziły go na sam szczyt.

Oprócz ubrań, na pewno zainteresują cię jego kolekcje zegarków oraz perfum.

Przekonaj się na własne oczy!


Damskie zegarki Tommy Hilfiger.

 

Wejdź do świata damskich zegarków Tommy Hilfiger. Modele pochodzące z pracowni tego projektanta sprawdzą się w każdej sytuacji. Ponad to mogą pochwalić się nowoczesnym i minimalistycznym designem. Przekonaj się o sile sprawdzonej od lat klasyki. W ofercie znajdziesz imponujące, damskie zegarki z delikatnymi zdobieniami. Jeszcze większy zachwyt wzbudzą modele ozdobione stylowymi, kwiatowymi wzorami. Niezależnie od tego co wybierzesz wejdziesz w posiadanie zegarka, który może pochwalić się kobiecym i eleganckim charakterem.

WYBIERZ


Męskie zegarki Tommy Hilfiger

 

Jakie są męskie zegarki Tommy Hilfiger? Oryginalne, niepozorne i stylowe! Szybko je polubisz, nie tylko ze względu na ich wysoką jakość ale także dzięki ich elegancji. Te zegarki nie potrzebują nic udowadniać, ani nie muszą szukać niczyjej atencji. Znajdziesz wśród nich zarówno klasyczne i ponadczasowe modele jak i te podążające za obecnymi trendami czy takie, które spodobają się prawdziwym miłośnikom sportu. Każdy model sprawdzi się zarówno do pracy jak i na ważne uroczystości. Ale przede wszystkim obdarzy cię dobrym samopoczuciem i pewnością siebie. Stanie się twoim nierozłącznym towarzyszem, na którego zawsze możesz liczyć i który nigdy cię nie zawiedzie.

WYBIERZ


Biżuteria Tommy Hilfiger

 

Oryginalność, piękno i prostota zachwycą cię również w biżuterii Tommy Hilfiger. Wybierz spośród wyjątkowych modeli bransoletek, kolczyków i łańcuszków. Znajdą tu coś dla siebie zarówno panie jak i panowie.

WYBIERZ


Perfumy Tommy Hilfiger

 

Zarówno damskie jak i męskie perfumy Tommy Hilfiger mogą pochwalić się indywidualnym charakterem ukrytym za delikatnymi i dobranymi z umiarem składnikami. Niosą w sobie wolność i świeżość już od pierwszego uwolnienia ich nut. Optymistyczne, kwiatowe zapachy dla kobiet oraz odświeżające perfumy dla mężczyzn nie pozostawią nikogo obojętnym. Są idealne dla kobiet i mężczyzn z wyrafinowanym gustem.

Daj się rozpieścić. Wybierz amerykański styl i nie bój się mu ulegnąć.