/ Perfumy / Perfumy damskie / Adidas Natural Vitality

Adidas Natural Vitality 30 ml

woda toaletowa dla kobiet

Marka: Adidas Kolekcja: Natural Vitality
Kod produktu: 168

Woda toaletowa Natural Vitality marki Adidas została stworzona specjalnie dla kobiet. Flakon zawiera 30 ml wybranego zapachu.

  • Niedostępny

Opis Adidas Natural Vitality

 Poznaj wodę toaletową Adidas Natural Vitality i stań się pewną siebie kobietą, która oczaruje wszystkich wokoło. Zapach ten będzie Ci towarzyszył przede wszystkim podczas treningów oraz wszelkich innych rodzajów aktywności fizycznej. Podkreśli on wyjątkowość i energiczną osobowość, która ujawnia się w każdym aspekcie Twojego życia. Kobieta związana z tym zapachem jest spontaniczna oraz potrafi cieszyć się każdym nowym dniem. Adidas stworzył wodę toaletową dla energicznych miłośniczek sportu, które docenią harmonijne połączenie łagodnych owoców tropikalnych oraz niezwykłych kwiatów. Kompozycję tę otwierają tony soczystego liczi, czerwonego jabłka, pomarańczy i pomidora. Serce zapachu zauroczy Cię rzadkim osmantusem, lotosem oraz świeżym arbuzem. Podstawę tworzy drzewo sandałowe i dopełniające je, zmysłowe piżmo.
Postaw na lekkość dzięki kwiatowemu zapachowi, który stanie się Twoim towarzyszem każdego dnia. Nie bój się i zaryzykuj z wodą toaletową Adidas Natural Vitality! Można ją także połączyć z dezodorantem w sprayu z tej samej linii zapachowej.

czytaj więcej

Zapytaj profesjonalistów

Zachęcamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania (FAQ).

Sandra

Kierownik Obsługi Klienta
Pon - Pią 9:00 - 17:00

  • Głowa

    czerwone jabłko, liczi, pomarańcza, pomidor 

  • Serce

    arbuz, lotos, osmantus 

  • Podstawa

    drzewo sandałowe, piżmo 


Oceny naszych klientów

Oceń produkt Adidas Natural Vitality woda toaletowa dla kobiet 30 ml


0 – najniżej, 5 – najwyżej

Warianty Adidas Natural Vitality